Susisiekite su mumis
Tel: + 86-595-22010206
Faksas: + 86-595-22010206
El. paštas:qyleo01@163.com
Adresas: Youyi Road, Xingping, Xianyang miestas, Shaanxi province, 713100, Kinija
Namuose > Apie mus

Apie mus

Mūsų istorija

Fujian Qianyi Industry & Trade Co, Ltd "yra sparčiai besivystanti bendrovė, kuri specializuojasi aukštos kokybės geležies durys, geležies tvora, geležinė lova, sofa ir kitų susijusių gamybos gamybos. Įmonė įkurta 2006 m., Uždirbo pripažinimą iš savo klientų, sukurdama puikų darbą visiems savo klientams. Jos mastas tampa stipresnis ir stipresnis, kontroliuojama korporacija yra įsteigta dviejose šalyse. Pagrindinės eksportuojančios šalys, įskaitant Amerikos, Australijos ir Japonijos.

Jau daugiau nei 11 metų jie savo klientų idėjas ir vizijas keičia į realybę. Tai vienas iš jų atest stiprybių, specialistai gali individualizuoti gyvenimo erdves pagal išsamias nuomones iš klientų.

Pasirinkite "Fujian Qianyi Industry & Trade Co., Ltd", pasirinkti savo gyvenimo stilių.


Mūsų gamykla

Mūsų įmonė apima daugiau nei 20000 kvadratinių pėdų su daugiau nei 150 darbuotojų ir vis dar auga, kad taptų stipresnė ir stipresnė


Mūsų gaminys

Geležinės durys, aliuminio durys, geležinės tvoros, geležinė lova, sofa, geležies darbai ir pan.


Produkto taikymas

Baldai namams, statyba, apdaila, apsauga,


Mūsų sertifikatas


证书1(001).jpg


证书2(001).jpg证书3(001).jpg


Gamybos įranga

Integruota purškimo dažymo mašina, drencher spintos, Automatinis gręžimas ir pan.


Gamybos rinka

Amerika / Europa / Korėja


Mūsų paslauga

Išankstinis pardavimas: turime keletą pardavimų, kad galėtumėme atsakyti į visus klausimus, kuriuos norite žinoti, ir mes stengiamės pristatyti visą mūsų situaciją, kad galėtume gerai informuoti apie mus.

On-purchase: mes paprašysime mūsų CAD dizainerio atlikti CAD piešinį, kai tik gausime jūsų informaciją apie gaminį. Be to, mes padėsime jums pakeisti brėžinį tol, kol būsite patenkinti. Kai baigsite gamybą, mes pristatysime juos jums, kad galėtumėte gauti prekes kiek įmanoma.

Po pardavimo: kai gausite prekes, turėsime profesionalių patarimų, kaip įdiegti. Jei turite kokių nors problemų dėl produktų ar įrenginių, galite bet kada susisiekti su mumis. Mes visada pasiruošę būti paslaugomis ant tavęs.